Organizatorzy:

 

Koszt uczestnictwa w konferencji w przypadku drukarń i producentów opakowań wynosi 100 zł netto. Opłata rejestracyjna dla pozostałych firm wynosi 800 zł netto. Cena obejmuje: wyżywienie, atrakcyjny, wieczorny program artystyczny, transport do laboratorium firmy Hamilton oraz pełny pakiet informacyjny. Po otrzymaniu zgłoszenia wystawimy fakturę pro forma, po uiszczeniu której zostanie wystawiona faktura VAT.

 

Uczestnicy samodzielnie rezerwują nocleg w hotelu Haffner w cenie promocyjnej dostępnej dla osób biorących udział w konferencji. Cena pokoju 1-osobowego ze śniadaniem to 240 zł brutto, 2-osobowego – 290 zł brutto. Podana cena gwarantowana jest do dnia 5. listopada. Liczba pokoi w powyższej cenie jest ograniczona, podobnie jak liczba bezpłatnych miejsc parkingowych – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego

otrzymają Państwo link umożliwiający rezerwację pokoju w cenie promocyjnej.

 

Rozpoczyna się proces rejestracji uczestnictwa. Dane osobowe gromadzone są zgodnie z regulaminem z Alfa-Print Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 14A, 00-050 Warszawa, dotyczącym utrzymywania kontaktu drogą poczty elektronicznej lub usług telekomunikacyjnych. Dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak wiem, że niepodanie danych uniemożliwi rejestrację oraz utrzymywanie komunikacji.

 

Partnerzy: