Organizatorzy:

 

Koszt uczestnictwa w konferencji w przypadku drukarń i producentów opakowań wynosi 250 zł netto od osoby. Opłata rejestracyjna dla pozostałych firm to 1000 zł netto od osoby.  Cena obejmuje wyżywienie, atrakcyjny, wieczorny program artystyczny, transport do laboratorium firmy hubergroup Polska oraz pełny pakiet informacyjny. Po otrzymaniu zgłoszenia wystawimy fakturę pro forma, po uiszczeniu której zostanie wystawiona faktura VAT.
Uczestnicy samodzielnie rezerwują nocleg w hotelu Haston w cenie promocyjnej dostępnej dla osób biorących udział w konferencji. Koszt pokoju 1-osobowego ze śniadaniem to 270 zł brutto, 2-osobowego – 319 zł brutto. Cena gwarantowana jest do dnia 31 października br. i obejmuje również parking. Liczba pokoi w powyższej cenie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego

otrzymają Państwo link umożliwiający rezerwację pokoju w cenie promocyjnej.

Rozpoczyna się proces rejestracji uczestnictwa. Dane osobowe gromadzone są zgodnie z regulaminem z Alfa-Print Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 14A, 00-050 Warszawa, dotyczącym utrzymywania kontaktu drogą poczty elektronicznej lub usług telekomunikacyjnych. Dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak wiem, że niepodanie danych uniemożliwi rejestrację oraz utrzymywanie komunikacji.
MięsneRybneWegetariańskie

Partnerzy: