Koszt uczestnictwa w konferencji w przypadku drukarń i producentów opakowań wynosi 570 zł netto. Opłata rejestracyjna dla pozostałych firm to 1200 zł netto.  Cena obejmuje wyżywienie, atrakcyjny program merytoryczny, udział w integracyjnej kolacji oraz panelu dyskusyjnym, a także pełny pakiet informacyjny. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy fakturę pro forma, po uiszczeniu której zostanie wystawiona faktura VAT.

 

Uczestnicy samodzielnie rezerwują nocleg w hotelu Airport Okęcie w cenie promocyjnej dostępnej dla osób biorących udział w konferencji.

Koszt pokoju 1-osobowego ze śniadaniem to 355 netto (+ 8% VAT), 2-osobowego – 405 zł netto (+8% VAT). Cena gwarantowana jest do dnia 31 października br. i nie obejmuje parkingu. Liczba pokoi w powyższej cenie jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Po wypełnieniu poniższego formularza zgłoszeniowego

otrzymają Państwo link umożliwiający rezerwację pokoju w cenie promocyjnej.

Rozpoczyna się proces rejestracji uczestnictwa. Dane osobowe gromadzone są zgodnie z regulaminem z Alfa-Print Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 14A, 00-050 Warszawa, dotyczącym utrzymywania kontaktu drogą poczty elektronicznej lub usług telekomunikacyjnych. Dane osobowe podaję dobrowolnie, jednak wiem, że niepodanie danych uniemożliwi rejestrację oraz utrzymywanie komunikacji.

    MięsneWegetariańskie